Állásajánlatok
Műszaki előkészítő/költségvetés készítő
Nagy múlttal rendelkező szegedi székhelyű mérnök iroda partnerünk számára keresünk munkatársat.

Feladatok:

  • Újj vállalati költségvetési koncepció kidolgozásában való részvétel.
  • Költségbecslések és költségvetések készítése a tervezési projektek bármely szakaszában (koncepció, engedélyezési terv, kiviteli terv).
  • Részletes mennyiségi és díjkalkulációk elkészítés.
  • Tervező szakági költségbecslések koordinálása és összefogása.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai műszaki diploma.
  • Stabil IT készségek, MS Office programok, MS projekt magabiztos használata.

Előny:

  • CAD programok használata.KönyvCalc ismerete.
  • Strukturált gondolkodásmód, rendszerszemlélet.
  • Jó analitikai készség.

Amit kínálunk:

  • Energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák.
  • Szakmai fejlődést inspiráló, nívós munkakörnyezet.
  • Szeged belvárosi munkavégzés.
  • Izgalmas, változatos, kihívásokkal teli projektek.
  • Versenyképes bér és juttatási rendszer.
  • Hosszú távú lehetőség, képességek és teljesítmény függvényében folyamatosan növekvő felelősséggel.

Kérdése merült fel, érdeklődne?

Küldjön üzenetet és hamarosan felvesszük Önnel a kapcsolatot.