Állásajánlatok
Marketing munkatárs
Vegyes iparcikk nagykereskedelemmel foglalkozó, éves 10 Mrd Ft. forgalmú Megbízónk számára keresünk marketing munkatársat.

Feladatok:

  • Éves marketing budget tervezésében való aktív részvétel, ill. annak követése,
  • piacfigyelés, konkurenciafigyelés, értékesítés előrejelzés,
  • marketing kommunikációs kampányok tervezése (kreatív, média), megvalósítása, értékelése,
  • PR tevékenységek, kiállítások és különböző rendezvények megszervezése, lebonyolítása,
  • online marketing eszközök használata,
  • nyomtatott és POS anyagok tervezése, legyártatása,
  • sajtóközlemények, egyéb megjelenések készítése,
  • termékbevezetések, promóciók,
  • projektmenedzsment, prezentálás és riportkészítés,
  • cégképviselet konferenciákon, kiállításokon, szakmai rendezvényeken.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség /marketing vagy kommunikációs/
  • 1-2 éves tapasztalat FMCG, kereskedelmi marketing, vagy kategóriamenedzsment területén,
  • felhasználói szintű MS Office ismeret,
  • önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség,
  • kreativitás és problémamegoldó készség.

Juttatások:

  • Versenyképes jövedelem
  • lendületes, kihívást jelentő változatos munkakör
  • fiatal, dinamikus, céltudatos csapat
  • dinamikusan növekvő cég, biztonság
  • béren kívüli juttatások.

Kérdése merült fel, érdeklődne?

Küldjön üzenetet és hamarosan felvesszük Önnel a kapcsolatot.