Állásajánlatok
Beszerző
Megbízónk a dél-alföldi régió egyik meghatározó kereskedelmi vállalata, évi 10 Mrd-os forgalmat bonyolít 20 saját és 180 szerződött franchise üzleten keresztül. Beszerző munkatársat keresünk számukra.

Feladatok:

  • releváns termékkategóriák önálló managementje,
  • választék, ár és promóciós stratégia meghatározása,
  • szállítói portfólió optimalizálása(beszerzési források felkutatása),
  • megfelelő KPI-ok (forgalom, árrés, készlet) elérése,
  • termék kategória áttekintése, kategória pozicionálás, választék, kihelyezés meghatározása,
  • tárgyalásokon való részvétel.

Elvárások:

  • legalább 3 éves releváns beszerzői/kategória manageri tapasztalat,
  • felsőfokú gazdasági / kereskedelmi végzettség,
  • MS office felhasználói szintű ismeret,
  • analitikus gondolkodás,
  • önálló munkavégzés.

Juttatások:

  • versenyképes jövedelem,
  • fejlődési - és tanulási lehetőség,
  • béren kívüli juttatások,
  • dinamikusan fejlődő inspiráló környezet,
  • megfelelő munka-magánélet egyensúly,
  • rendszeres élményprogramok.

Kérdése merült fel, érdeklődne?

Küldjön üzenetet és hamarosan felvesszük Önnel a kapcsolatot.