Állásajánlatok
JAVA fejlesztő /számlás vállalkozó/
Megbízónk piacvezető szolgáltató az üzleti folyamat-kiszervezés és a dokumentum-feldolgozáshoz kapcsolódó innovatív szolgáltatások területén. Stabil nemzetközi ügyfélkörrel rendelkezik, és tapasztalt partnerei segítségével az iparág teljes spektrumát lefedi, különös tekintettel a banki, biztosítási, telekommunikációs, egészségügyi szektorra, ügyfeleit több mint 20 országban kiszolgálva.

Feladatok:

  • KIDICAP bérszámfejtő program NEO felületen Java technológiával történő fejlesztése.
  • Együttműködés más fejlesztőkkel.
    Projekt időtartama 1 év.

Elvárások:

  • Minimum 2 év Java fejlesztési tapasztalat nagyvállalati környezetben (backend és frontend oldalon egyaránt)
  • Számlaképesség.
  • Távmunka, havi 1 nap szombathelyi munkavégzéssel.
  • Német nyelvtudás.

Juttatások:

  • Előzetesen megállapodott vállalkozói díj.
  • Nemzetközi környezet.

Kérdése merült fel, érdeklődne?

Küldjön üzenetet és hamarosan felvesszük Önnel a kapcsolatot.