Állásajánlatok
Szerviztechnikus
Szegedi székhelyű, professzionális tisztítástechnológiával foglalkozó Megbízónk számára keresünk szerviztechnikus munkatársat. Magas műszaki színvonalú, innovatív, családias, megbízható munkahelyre.

Feladatok:

  • Műhelyben történő hibafeltárás, javításhoz szükséges alkatrészlisták összeállítása.
  • Javítások végzése.
  • Külső helyszínen történő hibafeltárás, lehetőség szerint javítás.
  • Munkaköri feladatokhoz kapcsoló adminisztratív feladatok végzése.
  • Új gépek beüzemelése, személyzet oktatása.

Elvárások:

  • Középfokú elektromos (erősáramú villanyszerelő műszerész/technikus végzettség)
  • Hardverek, szoftverek, operációs rendszerek, applikációk világában való jártasság.
  • Jó műszaki érzék.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent.

Juttatások:

  • Hosszú távú, biztos munkahely.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Alapbéren felül elérhető extra jövedelem.

Kérdése merült fel, érdeklődne?

Küldjön üzenetet és hamarosan felvesszük Önnel a kapcsolatot.