HR Koordinátor
Megbízónk - multinacionális hátterű -szolgáltató szektorban működő magyarországi középvállalat. Felsőfokú gazdasági vagy humán végzettséggel rendelkező szakember személyében munkatársat keresünk számukra.

Feladatok:

  • Munkavállalók ki-belépésével kapcsolatos teljeskörű adminisztráció.
  • Személyi anyagok karbantartása, munkaügyi dokumentumok kezelése és naprakész nyilvántartása.
  • HR ügyviteli rendszer teljeskörű kezelése.
  • HR statisztikák, riportok készítése.
  • Bérszámfejtés előkészítés.
  • Munkatársak támogatása munkaügyi kérdésekben.
  • Részvétel vállalati rendezvények szervezésében.

Elvárások:

Felsőfokú gazdasági vagy HR végzettség.

Legalább 1-2 éves szakirányú tapasztalat.

Munka Törvénykönyvének naprakész ismerete.

Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban.

Magabiztos MS Office (Excel) ismeretek.

Kiváló kommunikációs és szervezőkészség.

Rendszerszemlélet és analitikus gondolkodásmód.

Megbízható és prezíc munkavégzés.

Juttatások:

Versenyképes jövedelem.

Megbízható és fejlődő vállalat,

Változatos, kihívást jelentő feladatok.