Junior Hr Generalista
Megbízónk - multinacionális hátterű - gyártási tevékenységet folytató magyarországi középvállalat. Közgazdasági vagy Hr végzettséggel rendelkező szakember személyében munkatársat keresünk számukra.

Feladatok:

  • Számfejtés előkészítése, munkaidők, kieső idők koordinálása és kontrollja.
  • A havi számfejtés koordinálása, ellenőrzése, kapcsolattartás a külső számfejtő céggel.
  • Munkaügyi folyamatok és dokumentációk naprakészen tartása.
  • HR rendszerek és számfejtési adatbázis frissen tartása.
  • Cafeteria és egyéb juttatások adminisztrációja.
  • Belső kommunikáció és rendezvények támogatása.
  • Rendszeres és ad hoc kimutatások, riportok készítése.
  • Office 5S.
  • Általános asszisztencia feladatok az osztály és a vezetőség részére.

Elvárások:

  •  Közgazdasági vagy HR végzettség.
  •  Magabiztos, haladó szintű MS Office ismeret.
  •  Középfokú angol nyelvtudás.
  •  Proaktivitás.
  •  Problémamegoldó képesség.
  •  Jó szervezőkészség.

Juttatások:

  • Versenyképes jövedelem.
  • Megbízható és fejlődő vállalat,
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok.
  • Béren kívüli juttatások.