Épületgépész tervező
Szegedi székhelyű épületgépész tervezéssel foglalkozó - mérnökiroda - partnerünk megbízásából keresünk pályakezdő vagy (BSC) / (MSC) tanulmányokat folytató diák munkatársakat.

Feladatok:

  • Meglévő tervezői mérnök csapattal történő együttműködés.
  • Projektek műszaki tartalmának közös felépítése, kitalálása és kidolgozása.
  • Egészségügyi, kereskedelmi és közintézmények, ipari létesítmények és lakóépületek épületgépészeti terveinek elkészítése.

Elvárások:

  • Tervező- és méretező (AutoCAD, Revit, WinWatt, stb.) továbbá általános irodai (MS Office) szoftverek legalább alapszintű ismerete.
  • Proaktív feladatmegoldás és helyzetkezelés.
  • Precizitás, terhelhetőség, rugalmasság, kitartás.
  • Csapatban történő munkavégzés.

Juttatások:

  • Versenyképes jövedelem.
  • Munkaidőn kívül pihenőszoba használata (XBOX and two force feedback wheels, TV, csocsó asztal, pingpong asztal, darts tábla).
  • Tisztított víz, kávé, tej, snack, folyamatos friss gyümölcsök és zöldségek.
  • Egyösszegű életbiztosítás (8.000.000,- HUF), rokkantság és kritikus betegségek esetére is, amely nem korlátozódik a munkahelyre.
  • Telefon SIM kártya „ingyenes” belföldi használattal és 2GB adatcsomaggal.
  • Minden héten frissítő masszázs az irodában, munkaidőben.
  • Évente több csapatépítő rendezvény, főként munkaidőben.
  • Túlóra elszámolása pótdíj megfizetésével.
  • Állandó, több szintű angol nyelvoktatás az irodában.
  • Alexander technika oktatás a helyes testtartás elsajátítása érdekében az irodában.
  • Sikeres év esetén 13. havi fizetés.
  • Sikeres projektek zárását követően folyamatos prémiumok év közben.
  • Távolsági tömegközlekedés elszámolása.

Jogviszony:

  • 8 órás alkalmazotti.
  • Első lépcsőként 1 éves határozott (3 hónap próbaidővel) idejű, majd közös elégedettség esetén határozatlan munkaszerződés.

Helyszín:

  • Szeged
  • 10-15 fős, korszerű mérnökiroda