Junior Financial Controller
Megbízónk piacvezető szolgáltató az üzleti folyamat-kiszervezés és a dokumentum-feldolgozáshoz kapcsolódó innovatív szolgáltatások területén. Stabil nemzetközi ügyfélkörrel rendelkezik, és tapasztalt partnerei segítségével az iparág teljes spektrumát lefedi, különös tekintettel a banki, biztosítási, telekommunikációs, egészségügyi szektorra, ügyfeleit több mint 20 országban kiszolgálva.
Feladatok:
  • Előrejelzések készítése, folyamatok átláthatóságának és pontosságának biztosítása.
  • Tény adatok nyomon követése és felügyelete, terv – tény elemzések készítése.
  • Rövid és hosszútávú pénzügyi tervek előkészületének koordinálása.
  • Üzleti területek támogatása nemzetközi vállalati környezetben.
  • Pénzügyi, könyvelési folyamatok támogatása.
  • Havi és éves zárásokban való aktív részvétel
  • Controlling folyamatok optimalizálása.

Elvárások:

  • Felsőfokú, gazdasági/ pénzügyi végzettség
  • Minimum 1 év kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office, különösen Excel, ismeretek
  • Pénzügyi vállalatirányítási rendszer ismeret
  • Rendszerszemlélet és analitikus gondolkodásmód

Juttatások:

  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör.
  • Átfogó betanulási program
  • Nemzetközi munkakörnyezet, fiatalos, dinamikus csapat
  • Folyamatos képzési, fejlődési és előrelépési lehetőség.