Pénzügyi munkatárs
Pénzügyes, számlázó munkatársat keresünk teljes munkaidőben történő munkavégzésre. Megbízónk évtizedes csomagolástechnikai tapasztalattal rendelkező szegedi székhelyű kereskedelmi középvállalkozás.

Feladatok:

  • Kimenő számlák készítése (forintos, devizás) számlázó programból.
  • Termékdíj analitika készítése, kapcsolattartás a termékdíj ügyintézővel.
  • Internetbank használata, utalások indítása, hitelekkel kapcsolatos ügyintézés.
  • Munkaügyi feladatok ellátása (szabadságok nyilvántartása, bérszámfejtővel történő együttműködés, szerződések készítése)
  • Könyvelővel történő napi szintű kapcsolattartás.
  • Hitelbiztosítással kapcsolatos ügyintézések.
  • Partnerekkel történő egyeztetések kintlévőségekről.
  • Házipénztár kezelése.
  • Excel napi szintű használata.

Elvárások:

  • Középfokú pénzügyi/kögazdasági végzettség.
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat.
  • Termékdíj analitika készítésében való jártasság előnyt jelent.

Juttatások:

  • Versenyképes jövedelem.
  • Összetartó csapat
  • Hosszútávú biztos munkahely.